Cremant De Bourgogne Brut Cuvee Prestige

Cremant pochází z Meursault - výjimečná lokalita nejlepších vín světa .
A.O.C CREMANT DE BOURGOGNE
Odrůdy hroznů: Chardonnay - Aligoté. Zrání v nerezovém tanku mezi 10 a 24 měsíci, zrání na lati. Archivace od 3 do 5 let Párování s jídlem a vínem : Hodí se k aperitivu nebo dezertu! Terroir na svazích tvrdé vápence, opuky a štěrky.

 
Servírovací teplota: 7 - 9° C
Archivace : 3-5 let
 
 

BUKET

  Jablko   Broskev   Dub

GASTRONOMIE

   Dezert  Aperitivy

 

Položka byla vyprodána…
580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Cremant De Bourgogne Brut Cuvee Prestige
Layer 1
Novinka

Detailní popis produktu

 

"Když se řekne Burgundský Cremant tak je klíčové slovo Burgundský. Luxusní pití za málo peněz , jsem velkým fanouškem Burgundských Cremantů. Nabízejí širokou škálu chuti a nádhernou vyváženost . Bez obav do toho"

 

 

Maison Olivier Chanzy se nachází v srdci Burgundska, v Meursault, ve staré vinařské budově z 19. století. Sklep nabízí dokonalou racionalitu pro práci na víně aby se omezily mechanické zásahy. Každá vybraná apelace je pečlivě vinifikována a zraje v kádích nebo francouzských dubových sudech po dobu od 12 měsíců u bílých vín po 18 měsíců u červených vín.

Po celé toto období musíme zvládnout dokonalou hygienu, abychom všem našim vínům zaručili bezvadnou kvalitu. Naše metody kombinují zkušenosti, tradice a inovace, abychom mohli nabízet výjimečná vína, a přitom respektovat pojmy „terroir“ a „klima“, které tvoří bohatství našeho krásného regionu. Náš degustační sklípek se vám otevírá při rezervaci, abychom vás přivítali tím nejlepším způsobem.“ Olivier Chanzy

Doplňkové parametry

Kategorie: burgundské crémanty
Objem: 0,75 l
Původ: Francie , Bourgogne
Označení: AOC Cremant de Bourgogne
Archivace: 3-5 let
Obsah alkoholu: 13%
Odrůda: Chardonnay a Aligote
Položka byla vyprodána…

Maison Olivier Chanzy se nachází v srdci Burgundska, v Meursault, ve staré vinařské budově z 19. století.
Sklep nabízí dokonalou racionalitu pro práci na víně aby se omezily mechanické zásahy.
Každá vybraná apelace je pečlivě vinifikována a zraje v kádích nebo francouzských dubových sudech po dobu od 12 měsíců u bílých vín po 18 měsíců u červených vín. Po celé toto období musíme zvládnout dokonalou hygienu, abychom všem našim vínům zaručili bezvadnou kvalitu. Naše metody kombinují zkušenosti, tradice a inovace, abychom mohli nabízet výjimečná vína, a přitom respektovat pojmy „terroir“ a „klima“, které tvoří bohatství našeho krásného regionu.
Náš degustační sklípek se vám otevírá při rezervaci, abychom vás přivítali tím nejlepším způsobem.“


Olivier Chanzy