Domaine Jeannot

Prestiž kvalitních vín
Zde pěstujeme a vyrábíme řadu červených a bílých vín od jihu po sever Côte de Beaune, od Maranges po Santenay, Meursault a Pommard. Všechna označení jsou k dispozici pro nezapomenutelný zážitek z degustace: komplexní objev elegance a jedinečného stylu burgundských vín.

V srdci historické vesnice Meursault se panství rozkládá na 9 hektarech vinic včetně některých z nejprestižnějších apelací Burgundska. Valérie, Philippe a Quentin nešetří úsilím produkovat rafinovaná vína nejvyšší kvality. Veškeré práce na pozemku se provádějí ručně: sklizeň zeleně, ředění listů a samozřejmě sklizeň. Produkce za každou cenu není naším cílem: s menšími výnosy získáváme skvělé hrozny, které jsou zárukou, že všechna naše vína budou stárnout s grácií.

Quentin přinesl své mládí a energii, aby podnik rostl a vyvíjel se. Od svého založení získala Domaine Jeannot více než 9 hektarů vinic na Côte de Beaune v regionu Côte d'Or v Burgundsku.

Význam exportu v průběhu let vzrostl a jsme hrdí na růst v této oblasti našeho podnikání. Naše vína jsou nyní k dispozici ve více než 10 zemích s 20 různými apelacemi, takže se určitě najde něco, co bude vyhovovat každému vkusu.

Žádné produkty značky Domaine Jeannot nebyly nalezeny...