Champagne Tradition Brut

V této směsi jsme našli krásnou harmonii mezi Pinot noir a chardonnay. Velká jemnost obalená krásným zráním v dubových sudech probudí vaše smysly. Slovo vinaře: "Toto krásné cuvée bylo oceněno stříbrem na generální soutěži PAŘÍŽ 2022 a zlatem na PAŘÍŽ 2023”

 
Servírovací teplota: 8 - 10° C
Archivace : k okamžité spotřebě
 
 

BUKET

   Citron   Zelené jablko   Brioška Minerály

GASTRONOMIE

 KoktejlyRecepční vína

 

Položka byla vyprodána…
960 Kč 793,39 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Champagne Tradition Brut
Champagne  Tradition Brut
Novinka

Detailní popis produktu

 

"Zlato v Paříži nerozdávají jen tak ! Musíte to mít"

 

 

Říše naděje Christian a Anne Etienne, založená v roce 1978 nedaleko Bar-sur-Aube, obdělávají 10 hektarů vinné révy a mají rozsáhlé moderní vybavení. Christian, vyškolený v Beaune, oceňuje zrání v dubových sudech a nabízí vám svá vína, která výhradně vyrábí v nejčistší tradici šampaňského. Znalosti na dosah ruky, chuť na rtech... Odměna Vína Champagne Christian Etienne byla ozdobena několika medailemi: Soutěž 2020 Stříbrná medaile (Cuvée Prestige) Soutěž o zlatou medaili 2019 (tradice cuvée) Soutěž o stříbrnou medaili 2019 (Prestige Cuvée) Vína Christian Etienne má 5 cuvée šampaňského, které můžete ochutnat k vašim pokrmům nebo doprovázet všechny vaše slavnostní události: Prestige, Tradition, Rosé, Chvála, Vintage. Ochutnat můžete také Ratafia Champenois .

Doplňkové parametry

Kategorie: Champagne- šampaňské víno
Původ: Francie, Champagne
Označení: AOC Champagne
Archivace: k okamžité spotřebě
Obsah alkoholu: 12,5 %
Objem: 0,75 l
Odrůda: Pinot Noir a Chardonnay
Položka byla vyprodána…

Říše naděje

Christian a Anne Etienne, založená v roce 1978 nedaleko Bar-sur-Aube, obdělávají 
10 hektarů vinné révy a mají rozsáhlé moderní vybavení. Christian, vyškolený v Beaune, oceňuje zrání v dubových sudech a nabízí vám svá vína, která výhradně vyrábí v nejčistší tradici šampaňského. Znalosti na dosah ruky, chuť na rtech... Odměna Vína Champagne Christian Etienne byla ozdobena několika medailemi: Soutěž 2020 Stříbrná medaile (Cuvée Prestige) Soutěž o zlatou medaili 2019 (tradice cuvée) Soutěž o stříbrnou medaili 2019 (Prestige Cuvée) Vína Christian Etienne má 5 cuvée šampaňského, které můžete ochutnat k vašim pokrmům nebo
doprovázet všechny vaše slavnostní události: Prestige, Tradition, Rosé, Chvála, Vintage. Ochutnat můžete také Ratafia Champenois .