Champagne Manoir Rosé

Představuje dokonalou rovnováhu mezi Pinot Noir a Côteaux Champenois. S příchutí červeného ovoce, přinášející velkou svěžest. Jemné bublinky dělají toto šampaňské půvabným a jemným. Toto šampaňské si můžete vychutnat s filetem z kachních prsou, červeným masem, ovocným salátem nebo čokoládovým dortem.

 
Servírovací teplota: 8 - 10° C
Archivace : k okamžité spotřebě
 
 

BUKET

   Morello třešeň    Růžový grapefruit

GASTRONOMIE

  Kachní prsa     Červené maso    Ovocný salát    Čokoládový dort

 

980 Kč 809,92 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>10 ks)
Champagne Manoir Rosé

Detailní popis produktu

 

"Milovníci růžového si přijdou na své, vše co čekáte od růžového Champagne tam je. Chuť, luxusní barva a pocit exkluzivního pití ."

 

 

Naše vinice se nachází v Colombé-le-sec v Cote des Bar a konkrétněji ve vinařské oblasti Barsuraubois a pokrývá více než 17 hektarů, převážně s odrůdami Pinot Noir. Odrůdy Chardonnay a Pinot Meunier zajišťují vyváženost směsí. Ve vinicích se v práci snoubí respekt k tradici a ochrana životního prostředí, protože naší filozofií je kombinovat udržitelné pěstování s regulovaným používáním fytosanitárních přípravků. Vinice Champagne Nicolo & Paradis, pěstovaná na starobylých půdách orientovaných na jih, vyjadřuje vše, co „Côte des Bar“ nabízí: zemi složenou z opuky, vápence a jílu. Stejně jako u ostatních terroir Champagne je to právě povaha podloží, která přináší typičnost vína Cote des Bar. Nachází se na jihu Champagne, klima oblasti Côte des Bar je mírnější než ve zbytku regionu, což ve spojení s typickou půdou dává různé chutě mezi víny.

Doplňkové parametry

Kategorie: CHAMPAGNE
Původ: Francie, Champagne
Označení: AOC Champagne
Archivace: k okamžité spotřebě
Obsah alkoholu: 13%
Objem: 0,75 l
Odrůda: Pinot Noir a Côteaux Champenois

Rodinná firma pro tři generace…
Naše šampaňské, založené v roce 1951 Henri Nicolo, dědečkem Davida Nicola, 
si zachovalo jeho lásku a vášeň pro vinici a její vína. Od té doby ctíme rodinnou tradici
a zachováváme kvalitu a charakter našich vín. David Nicolo převzal rodinnou firmu v roce 2011 po studiu vinařské kultury a enologie.
Během mnoha let získal rozsáhlé znalosti o vinařství. Charakteristický styl Nicolo & Paradis
je vyvrcholením generací starého receptu podávaného s vynikajícími dovednostmi a mistrovstvím. Jako pěstitel vína třetí generace ve své rodině to má v krvi.
David rozšířil své podnikání v roce 2013 tím, že přivedl do vínku dům 
Champagne Camille PARADIS & Fils. Šampaňské Nicolo se stalo Nicolo & Paradis. Náš sklep se nachází v Arsonval, vesnici v regionu Cotes des Bar,
v jižní části Champagne. Agnes a David Nicolo vás rádi přivítají ve svém pečlivě
zrekonstruovaném panství z 18. století, kde můžete nasát atmosféru a objevit naši
lahodnou řadu šampaňského.